środa: 13.12.2017 imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji   
eKartki:
ostatnio dodana
najpopularniejsza

Zasłyszane:
Pędząc tak ciągle do przodu, pamiętajmy: Ziemia jest okrągła.

Andrzej Majewski




O nas
Historia klubu
Było, nie minęło?
Ludzie
Kontakt
Aktualności
Nowości na stronie
Aerobik
Filmy
Galeria Pod śrubką
Koło modelarskie
SFOR
Szkółka szachowa
Teatr
Taniec
Wakacje ze śrubką
Warsztaty
Bajkowe Spotkania Teatralne
Festiwal Nauki i Sztuki
Cztery Pory Roku
Konkurs Modeli "śrubka"
Szachy w Galerii
Lasek
Konferencje Naukowe
Katowice Dzieciom
Ponad Granicami
Dzieci - dzieciom
Plener malarski
Inne
Twórcy
Biblioteka
Kawiarenka internetowa
Artykuły
Zaprosili nas
Kontr(a)wersje
Sporysz
Regionalia
Tam byliśmy
Prowincja
AKF NAKRĘTKA
Radio internetowe VIS
Kółko Cnót Wszelakich
Remont Klubu
eKartki









Imprezy    Konkurs Modeli "śrubka" Konkurs Modeli "śrubka"
XXV Konkurs Modeli Kartonowych i Plastikowych
''śrubka 2014''

Wyniki: modele kartonowe ...
Wyniki: modele plastikowe ...

W konkursie wzięło udział 123 modelarzy, przedstawiło 371 modeli, w tym:
-  34 młodzików;
-  30 juniorów;
-  44 seniorów.
-  40 osób przedstawiło 73  modeli  kartonowych.
-  91  osób przedstawiło  298  modeli  plastikowe,

Poza konkursem swe modele wystawili:
Paweł Gałuszka, Wojciech Borecki oraz unikatowy zestaw ekologicznych modeli ze Społecznej Szkoły Podstawowej Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego z Bielska-Białej wykonany przez uczniów: Julię Golikę, Paulinę Agopsowicz, Martę Orawiec, Alekandrę Fenskę, Zofię Sylwestrzak, Kingę Krywult, Ninę Wysowską, Igora Guza, Jana Habdasa, Oskara Łyska, Karola Janika, Michała Brysia, Marcina Ormańca, Tomasza Janika
________________________________________
Miejscowości z których pochodzili modelarze biorący udział w konkursie:
Gilowice, Ślemień, Żywiec, Bielsko-Biała, Kraków-Czernichów, Pewel Ślemieńska, Katowice, Tychy, Ruda Śląska, Międzybrodzie Żywieckie, Międzybrodzie Bialskie, Chrzanów, Brzeszcze, Gliwice, Kraków, Oświęcim, Zaborze k/Oświęcimia, Czekanów k/Gliwic, Jaworzno, Ustroń, Jędrzejów, Zamość, Nowy Sącz, Rędziny k/Częstochowy, Częstochowa, Warszawa, Żory, Sierpc, Oleśnica, Jasienica, Skoczów, Bestwina,
________________________________________
Impreza została zrealizowana dzięki bezinteresownemu zaangazowaniu wolontariuszy:
Wiesław GAŁUSZKA, Grzegorz URBANIEC, Bartosz ŚWITALSKI, Leszek PROSZOWSKI, Jakub BLECHA, Wojciech BORECKI, Łukasz PŁATEK, Samodzielna Formacja Obronno – Ratownicza pod dowództwem Pawła GAŁUSZKI. Serdecznie dziękujemy.
________________________________________

Nagroda specjalna "ŚRUBA"
Andrzej Zemła    „OM” - okręty i statki motorowe
Andrzej Markowicz    „Ż” - żaglowce
Dariusz Furtak    „Pg” - pojazdy wojskowe gąsienicowe
Paweł Ogarek    „S1” - samoloty tłokowe jednosilnikowe
Piotr Ulman    „PSZ” - pojazdy szynowe - kolejnictwo
Jerzy Chudzik    „OM” - okręty i statki motorowe
Przemysław Klimala„Pw4” - pojazdy wojskowe gąsienicowe - 1:35 – 1:16
Aleksander Górka    „S2” - samoloty tłokowe - 1 : 48 i większe
Andrzej Domański    „Pw2” - pojazdy wojskowe kołowe - 1:35 – 1:16
__________________________________________
Nagroda Specjalna
JAKUB POLOK
Za najlepszy model w barwach Polskich będący w strukturach NATO
Nagroda przyznana przez:
Samodzielną Formację Obronno Ratowniczą Im. Gen. S. Sosabowskiego z Żywca
oraz Firmę „RECCE” – Działania i szkolenie specjalne
___________________________________________

Dyplom specjalny dla
Społecznej Szkoły Podstawowej Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego w Bielsko-Białej za niezwykle oryginalne przedstawienie modeli z surowców ekologicznych

W obiektywie Bartosza Świtalskiego:

  



Klub śrubka

powrót

  ostatnia aktualizacja: 31.08.2017 13:28:42 Copyright ©2003-2006 Stowarzyszenie Kulturalne "prowincja"