niedziela: 03.07.2022 imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy   
eKartki:
ostatnio dodana
najpopularniejsza

Zasłyszane:
„Świat jest głową ofiarnego konia, słońce jego okiem, wiatr jego oddechem, ogień jego pyskiem. Rok jest ciałem ofiarnego konia, niebiosa jego grzbietem, sklepienie niebieskie jego brzuchem, ziemia jego piersią, cztery strony świata jego bokami (..)”.
Cyt.(za:) A.Basham, Indie, Warszawa 1964, s.315.




O nas
Historia klubu
Było, nie minęło?
Ludzie
Kontakt
Aktualności
Nowości na stronie
Aerobik
Filmy
Galeria Pod śrubką
Koło modelarskie
SFOR
Szkółka szachowa
Teatr
Taniec
Wakacje ze śrubką
Warsztaty
Bajkowe Spotkania Teatralne
Festiwal Nauki i Sztuki
Cztery Pory Roku
Konkurs Modeli "śrubka"
Szachy w Galerii
Lasek
Konferencje Naukowe
Katowice Dzieciom
Ponad Granicami
Dzieci - dzieciom
Plener malarski
Inne
Twórcy
Biblioteka
Kawiarenka internetowa
Artykuły
Zaprosili nas
Kontr(a)wersje
Sporysz
Regionalia
Tam byliśmy
Prowincja
AKF NAKRĘTKA
Radio internetowe VIS
Kółko Cnót Wszelakich
Remont Klubu
eKartki









Imprezy    Inne    Dzikie Drużyny Dzikie Drużyny
XII Piłkarski Turniej Dzikich Drużyn
Wyniki i fotoreportaż

Poniżej przedstawiamy przebieg tej imprezy:

SZKOŁY PODSTAWOWE

W wyniku rozegrania finałowego spotkania drużyn w kategorii SZKOŁY PODSTAWOWE, wyłoniono następującą kolejność:
„ZÓŁTA GWARDIA Przyłęków – BLACK MARINE – Trzebinia 0:2          

1. BLACK MARINE Trzebinia - 3 pkt
2. ŻÓŁTA GWARDIA Przyłęków - 0 pkt

GIMNAZJA

W rundzie eliminacyjnej (ćwierćfinał) rozegrano następujące spotkania:
KANONIERZY – HIGLLANDERS 2 : 2 (w rzutach karnych 2 : 4)
JUNOR – GWIAZDY BAGDADU  0 : 3
RED BULL – DZIKIE SMERFY 3 : 1

W spotkaniu półfinałowym uzyskano wynik:
HIGLLANDERS – GWIAZDY BAGDADU  0 : 0 (w rzutach karnych  2 : 3)
RED BULL – bez rozgrywania (wolnym losem)


W finale spotkali się:
GWIAZDY BAGDADU – RED BULL  2 : 0

Ostateczna klasyfikacja grupy turniejowej GIMNAZJALISTÓW przedstawia się następująco:

1.    GWIAZDY BAGDADU – ŻYWIEC–SPORYSZ
2.    RED BULL – ŻYWIEC–ZABŁOCIE
3.    HIGLLANDERS – ŻYWIEC
4.    DZIKIE SMERFY – PIETRZYKOWICE
5.    JUNIOR – ŁĘKAWICA
6.    KANONIERZY – ŻYWIEC–SPORYSZ

Zwycięskie drużyny w każdej kategorii otrzymały puchary Komendanta Policji w Żywcu a wszyscy uczestnicy, jak to jest w kilkuletniej tradycji tej imprezy – upominki.

W klasyfikacji na najskuteczniejszego strzelca turnieju puchar POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ PODOKRĘGU ŻYWIECKIEGO zdobył Maciej Latasz (5 bramek).

Wszystkie spotkania sprawnie prowadzili społecznie sędziowie Polskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręgu Żywiec, panowie Rafał Gowin i Ryszard Wróbel. W czasie kolejnych przerw w rozgrywkach turniejowych swe umiejętności zaprezentowały grupy pracujące w klubie śrubka: młodzieżowa tańca nowoczesnego REMIX, dziecięca grupa tańca NADIA oraz Samodzielna Formacja Obronno – Ratownicza im. Gen. Sosabowskiego.
W tym roku imprezie towarzyszyła uciążliwa mżawka i grząskie boisko.


Klub śrubka

powrót

  ostatnia aktualizacja: 02.05.2022 20:33:48 Copyright ©2003-2006 Stowarzyszenie Kulturalne "prowincja"