wtorek: 23.05.2017 imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty   
eKartki:
ostatnio dodana
najpopularniejsza

Zasłyszane:
„Ptaki przepadły w niebie, rozwiewa się ostatnia chmura.
Siedzimy sobie: góra i ja
W końcu zostaje sama góra”.
Cz. Miłosz, Haiku, Wydawnictwo Miniatura, Kraków 1992,s.12.




O nas
Historia klubu
Było, nie minęło?
Ludzie
Kontakt
Aktualności
Nowości na stronie
Aerobik
Filmy
Galeria Pod śrubką
Koło modelarskie
SFOR
Szkółka szachowa
Teatr
Taniec
Wakacje ze śrubką
Warsztaty
Bajkowe Spotkania Teatralne
Festiwal Nauki i Sztuki
Cztery Pory Roku
Konkurs Modeli "śrubka"
Szachy w Galerii
Lasek
Konferencje Naukowe
Katowice Dzieciom
Ponad Granicami
Dzieci - dzieciom
Plener malarski
Inne
Twórcy
Biblioteka
Kawiarenka internetowa
Artykuły
Zaprosili nas
Kontr(a)wersje
Sporysz
Regionalia
Tam byliśmy
Prowincja
AKF NAKRĘTKA
Radio internetowe VIS
Kółko Cnót Wszelakich
Remont Klubu
eKartki









Imprezy    Festiwal Nauki i Sztuki Festiwal Nauki i Sztuki
XVI BESKIDZKI FESTIWAL NAUKI I SZTUKI
zajęcia w żywieckim Klubie ''śrubka''

Wykaz uczestników warsztatów plastycznych:
1. Julia KWAK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
2. Michał ADAMEK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
3. Magdalena HABICIAK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
4. Karolina OTULAK - Gimnazjum nr 3 - Żywiec;
5. Aleksandra STEBLIK - Gimnazjum nr - 3 Żywiec;
6. Martyna NOSALIK - Gimnazjum nr 3 - Żywiec;
7. Jakub OKRZESIK - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
8. Sebastian STUDENCKI - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
9. Dawid PIECUCH - Gimnazjum w Milówce;
10. Julia BIELAWSKA - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
11. Faustyna JASEK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
12. Izabela STASZKIEWICZ - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
13. Anna TRELA - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
14. Emilia HUBCZAK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
15. Julia MUCHARSKA - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
16. Karolina GARTMAN - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
17. Elżbieta MARSZAŁEK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
18. Tomasz SZCZEPANIAK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;

Fotoreportaż z zajęć plastycznych:



Wykaz uczestników warsztatów fotograficznych:
1. Witold CWAJNA - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
2. Lucyna KLIMAS - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
3. Klaudia MROWIEC - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
4. Karolina PACH - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
5. Sandra SIERP - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
6. Barbara STACHURA - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
7. Kinga URLYCH - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
8. Sandra BOGDAŁ - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC
9. Joanna GAŁUSZKA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC
10. Kamil BLUJ - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC
11. Aleksandra JAGOSZ - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC
12 Gabriela NIEMCZYK - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC
13. Sebastian STUDENCKI - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC
14. Jakub OKRZESIK - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC
15. Aleksandra FRAŚ - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
16. Dorota GRADEK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
17. Sylwia NEJFELD - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
18. Maciej URBANIEC - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
19. Karolina ŁYSIEŃ - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
20. Paulina BIEGUN - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
21. Patrycja KRYSTIAN - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
22. Katarzyna PROCHOWNIK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;

Fotoreportaż z zajęć fotograficznych:



Wykaz uczestników warsztatów udzielania pierwszej pomocy (godz. 9.00):
1. Beata KLIMAS - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
2. Dominika PLUTA - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
3. Gabriela KUFEL - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
4. Natalia KUPCZAK - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
5. Arnold WOLLNY - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
6. Kacper BASS - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
7. Łukasz KUŚ - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
8. Mariusz BYRTUS - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
9. Maria MORDARSKA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
10. Justyna HELBIN - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
11. Jan JASEK - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
12. Paulina JASEK - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
13. Karolina JĘDRZEJEWSKA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
14. Jolanta SANETRA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
15. Julia DOBRZAŃSKA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
16. Karolina GORGOŃ - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
17. Kinga KLIŚ - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
18. Karolina URBANIAK - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
19. Hanna CAPUTA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
20. Joanna GUSTYŃSKA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
21. Kinga SZAFRAŃSKA - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
22. Justyna GORYL - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
23. Daria PROCHOWNIK - Gimnazjum nr 3 ŻYWIEC;
24. Klaudia KODRYS - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;
25. Alicja TOMASZEK - Zespół Szkół Leśnych i Drzewnych ŻYWIEC;

Wykaz uczestników warsztatów udzielania pierwszej pomocy (godz. 11.30):
1. Piotr CIUPKA - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
2. Kamil CYGOŃ - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
3. Dawid NIEWDANA - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
4. Jakub STAWARZ - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
5. Damian ADAMCZYK - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
6. Szczepan KRÓL - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
7. Kamil SŁOWIACZEK - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
8. Piotr CZECH - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
9. Krystian WRZESZCZ - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
10. Robert BONISZEWSKI - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
11. Kinga KAMIŃSKA - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
12. Bartosz BOŻEK - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
13. Ksenia GOŁUCH - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
14. Klaudia HUTYRA - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
15. Dominika URLICH - Zespół Szkół Samochodowych Żywiec;
16. Dawid STASICA - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;
17. Hubert MACIERZYŃSKI - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;
18. Karolina OCZKO - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;
19. Magdalena KUPCZAK - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;
20. Miłosz JANUSZYK - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;
21. Roksana PIETERWAS - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;
22.Anna SOBEL - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;
23. Jakub GROŃSKI - Szkoła Podstawowa nr 3 Żywiec;

Fotoreportaż z zajęć pierwszej pomocy:




ATH Bielsko Biała - UŚ Cieszyn - Klub śrubka Żywie

powrót

  ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 21:50:59 Copyright ©2003-2006 Stowarzyszenie Kulturalne "prowincja"