czwartek: 23.05.2019 imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty   
eKartki:
ostatnio dodana
najpopularniejsza

Zasłyszane:
„Ptaki przepadły w niebie, rozwiewa się ostatnia chmura.
Siedzimy sobie: góra i ja
W końcu zostaje sama góra”.
Cz. Miłosz, Haiku, Wydawnictwo Miniatura, Kraków 1992,s.12.




O nas
Historia klubu
Było, nie minęło?
Ludzie
Kontakt
Aktualności
Nowości na stronie
Aerobik
Filmy
Galeria Pod śrubką
Koło modelarskie
SFOR
Szkółka szachowa
Teatr
Taniec
Wakacje ze śrubką
Warsztaty
Bajkowe Spotkania Teatralne
Festiwal Nauki i Sztuki
Cztery Pory Roku
Konkurs Modeli "śrubka"
Szachy w Galerii
Lasek
Konferencje Naukowe
Katowice Dzieciom
Ponad Granicami
Dzieci - dzieciom
Plener malarski
Inne
Twórcy
Biblioteka
Kawiarenka internetowa
Artykuły
Zaprosili nas
Kontr(a)wersje
Sporysz
Regionalia
Tam byliśmy
Prowincja
AKF NAKRĘTKA
Radio internetowe VIS
Kółko Cnót Wszelakich
Remont Klubu
eKartki









Imprezy    Festiwal Nauki i Sztuki Festiwal Nauki i Sztuki
XIII Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki
18 maja 2012 r.

Wyniki konkursu prac uczestników warsztatów plastycznych:

Uczniowie szkół średnich:
1 miejsce - Barbara FIJAK;
2 miejsce - Katarzyna DURAJ;
3 miejsce - Paweł MANCINAK;
3 miejsce - Aleksandra WALIGÓRA.

Gimnazjaliści:
1 miejsce - Agnieszka ZAICZEK;
2 miejsce - Adrianna GAŁUSZKA;
3 miejsce - Dorian GREŃ.

Proponowany program zajęć Festiwalu w Klubie "śrubka" :

- godz. 9.00-13.00

"Proste czynniki formy a ekspresja kompozycji plastycznej"

                                
- dr Mirosław Ciślak - Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego
          w Cieszynie,
mgr Agnieszka Ciślak, mgr Dorota Babińska;

fotoreportaż z warsztatów plastycznych:





Prace ucestników zajęć plastycznych





Zgłoszeni do udziału w warsztatach plastycznych:

1. Monika Deras kl.2b - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
2. Katarzyna Duraj - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
3. Magdalena Mędrala - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
4. Joanna Jędrzejas - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
5. Joanna Jurasz - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
6  Karolina Łokaj - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
7 .Marta Kliś - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
8. Klaudia Pindel kl. 1f - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
9. Paweł Maniciak - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
10. Angelika Niewdana - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
11. Anna Jarco - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
12. Aleksandra Krzyżowska kl.1k - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
13. Barbara Fijak - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
14. Patryk Majdak - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
15. Daria Polak - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
16. Patrycja Kaiser - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
17. Kinga Szewczyk - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
18. Aleksandra Waligóra kl.1b - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
19. Dorian Greń kl.IIB - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
20. Izabela Maszloch - kl. I D - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
21. Aleksandra Nowak - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
22. Ewelina Prochownik kl.ID - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
23. Agnieszka Zajiczek kl.III G - Gimnazjum nr 2 w Żywcu;
24. Sara Dudziak - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
25. Mirosław Mrowiec - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
26. Sabina Tomaszek - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
27. Adrianna Gałuszka - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
28. Katarzyna Ryłko - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
29. Ewa Kurzyk - Gimnazjum nr 3 w Żywcu

- godz. 9.00 - 13.00

"Martwa cybernatura"

                                            
- mgr Jerzy Pustelnik - Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego  
                                                     w Cieszynie;

fotoreportaż z warsztatów fotograficznych:




Wybrane prace uczestników zajęć plastycznych





zgłoszeni do udziału w warsztatach fotograficznych:

1. Izabela Dyrlaga kl.2d - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
2. Joanna Kureczko - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
3. Paulina Kujawa kl.1k - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
4. Alicja Dudzińska - Liceum Ogólnokształcące Żywiec;
5. Ksenia Widuch - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
6. Agnieszka Hernas - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
7. Dominika Hyła - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
8. Patrycja Spyrka - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
9. Karolina Pach - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
10. Ewa Kurzyk - Gimnazjum nr 3 w Żywcu;
11. Aneta Dyrlaga - Publiczne Gimnazjum w Węgierskiej Górce;
12. Karolina Gilowska - Publiczne Gimnazjum w Węgierskiej Górce;
13. Anna Kalfas - Publiczne Gimnazjum w Węgierskiej Górce;
14. Agata Kupczak - Publiczne Gimnazjum w Węgierskiej Górce;
15. Kinga Słowiak - Publiczne Gimnazjum w Węgierskiej Górce;


- godz.   9.00 - 11.00  -  grupa I
- godz. 11.30 - 13.30  -  grupa II
  
                            

"Rola świadka zdarzenia jako element bezpieczeństwa wewnętrznego kraju"


- Paweł Gałuszka - ratownik medyczny, Łukasz Staromłyński - ratownik medyczny, Anna Gałuszka - studentka PWSZ Wałbrzych - (Samodzielna Formacja Obronno - Ratownicza im. Generała Stanisława Sosabowskiego - Żywiec)

fotoreportaż z pokazów SFOR:





zgłoszeni do udziału w warsztatach ratowniczych:
godz. 9.00

1. Gimnazjum nr 2 w Żywcu                                              -   20 osób;
2. Zespół Szkół Budowlano- Drzewnych w Żywcu                -     9 osób;
3. Zespół Szkół Smaochodowych
   + Niepubliczne Liceum Sportowe (kolarze)                       -   40 osób;
4. Zespół Szkół Agrotechnicznych - Żywiec-Moszczanica      - 16 osób.

godz.11.30

1. Liceum Ogółnokształcące w Żywcu                               -  25 osób;
2. Gimnazjum nr 3 w Żywcu                                            -  50 osób;


ATH - Bielsko-Biała - UŚ Cieszyn

powrót

  ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 21:47:46 Copyright ©2003-2006 Stowarzyszenie Kulturalne "prowincja"