piątek: 18.10.2019 imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza   
eKartki:
ostatnio dodana
najpopularniejsza

Zasłyszane:
Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością.



O nas
Historia klubu
Było, nie minęło?
Ludzie
Kontakt
Aktualności
Nowości na stronie
Aerobik
Filmy
Galeria Pod śrubką
Koło modelarskie
SFOR
Szkółka szachowa
Teatr
Taniec
Wakacje ze śrubką
Warsztaty
Bajkowe Spotkania Teatralne
Festiwal Nauki i Sztuki
Cztery Pory Roku
Konkurs Modeli "śrubka"
Szachy w Galerii
Lasek
Konferencje Naukowe
Katowice Dzieciom
Ponad Granicami
Dzieci - dzieciom
Plener malarski
Inne
Twórcy
Biblioteka
Kawiarenka internetowa
Artykuły
Zaprosili nas
Kontr(a)wersje
Sporysz
Regionalia
Tam byliśmy
Prowincja
AKF NAKRĘTKA
Radio internetowe VIS
Kółko Cnót Wszelakich
Remont Klubu
eKartki









Imprezy    Festiwal Nauki i Sztuki Festiwal Nauki i Sztuki
XI Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki
POTĘGA SZTUKI - POTĘGA NAUKI

Osoby nagrodzone:
I stopnia:
1. Ewelina PIETRASZKO – Gimnazjum nr 3 w Żywcu-Sporyszu,
2. Joanna ŻÓŁTOWSKA – Liceum Ogólnokształcące w Żywcu,
3. Małgorzata MAŁYSIAK - Liceum Ogólnokształcące w Żywcu,
4. Paulina RATUSZNIAK - Liceum Ogólnokształcące w Żywcu,
5. Ewa PACH – Zespół Szkół Budowlanych – Bielsko Biała,
6. Anna PLAZA - Zespół Szkół Rolniczych w Żywcu,
II stopnia:
1.Magdalena BIEGUN – Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu,
2.Klaudia KWAK - Liceum Ogólnokształcące w Żywcu,
3.Dominika FRASUNEK - Liceum Ogólnokształcące w Żywcu,
4.Anna TEMEL - Liceum Ogólnokształcące w Żywcu,
5.Agnieszka TEMEL - Liceum Ogólnokształcące w Żywcu,
6.Anna MIŚKOWIEC – Zespół Szkół Rolniczych w Żywcu,
Fotoreportaż z zajęć plastycznych:
9.00 - dr Mirosław CIŚLAK - UŚ Wydział Artystyczny:
„Litera i znak - wzajemne relacje” –  warsztaty, wystawa
na początku


po godzinie pracy


i wreszcie finał

  


prace uczestników

  

fotoreportaż z zajęć fotograficznych:
16.00 – mgr Jerzy Pustelnik - UŚ Wydział Artystyczny:
Wykład na temat problematyki  wystawienniczej
Fe - foto - wystawa poplenerowa


Zgłoszeni uczestnicy zajęć:

- warsztaty plastyczne

  1. Magdalena BIEGUN - Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych Żywiec,
  2. Paulina ZEMCZAK - Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych Żywiec,
  3. Katarzyna JURASZ - Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych Żywiec,
  4. Weronika ZAZIĘBŁO-Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych Żywiec,
  5. Jolanta DZIAŁOWA - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
  6. Paulina POLAK - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
  7. Karolina MICHULEC - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
  8. Katarzyna CZARNECKA - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
  9. Izabela CHRAPEK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
10. Klaudia BARCIK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
11. Klaudia BURY - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
12. Joanna CIURLA - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
13. Bożena BOGUS  - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
14. Alicja NAPIERAŁA - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
15. Monika SUPŁAT - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
16. Ewelina PIETRASZKO - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
17. Elżbieta ROGOZIŃSKA - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
18. Katarzyna MROWIEC - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
19. Kaja FABER - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
20. Karolina WIŚNIOWSKA - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
21. Joannna ŻÓŁTOWSKA - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
22. Marta TROJNER - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
23. Klaudia KWAK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
24. Dominika FRASUNEK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
25. Małgorzata MAŁYSIAK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
26. Agnieszka PACH - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
27. Marta BIEGUN - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
28. Anna SIKORA - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
29. Michalina WÓJCIK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
30. Joanna GULGOWSKA - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
31. Anna TEMEL - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
32. Agnieszka TEMET - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
33. Paulina RATUSZNIAK - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,
34. Sara SZCZOTKA - Żywiec,
35. Weronika CZUL - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
36. Magdalena SŁUPSKA - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
37. Kajetan PIETRASZKO - Zespół Szkół Bud. - Bielsko Biała,
38. Agnieszka MĘDRZAK - Zespół Szkół Bud. - Bielsko Biała,
39. Ewa PACH - Zespół Szkół Bud. - Bielsko Biała,
40. Agnieszka SCHMEICHEL - Zesp. Szkół Roln. - Żywiec,
41. Piotr CIESIELSKI - Zesp. Szkół Mech.-Elektr. - Żywiec,
42. Anna MIŚKOWIEC - Zesp. Szkół Roln. - Żywiec,
43. Jadwiga ŁATANIK - Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych Żywiec,
44. Marta CZARNECKA - Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych Żywiec,
45. Anna PLAZA - Zesp. Szkół Roln. - Żywiec,


- warsztaty fotograficzne

  1. Bogusław JAROSZEK - Bielsko Biała
  2. Katarzyna JOPEK - Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych Żywiec,
  3. Marta CZARNECKA - Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych Żywiec,
  4. Jadwiga ŁATANIK - Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych Żywiec,
  5. Beata ADAMCZYK - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
  6. Weronika CZUL - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
  7. Marta TROJNER - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
  8. Magda SŁUPSKA - Gimnazjum nr 2 w Żywcu,
  9. Joanna KURECZKO - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
10. Anna CZARNOTA - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
11. Zuzanna OCZKOWSKA - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
12. Katarzyna MROWIEC - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
13. Adrianna BŁACHUT - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
14. Ewelina PIETRASZKO - Gimnazjum nr 3 w Żywcu - Sporyszu,
15. Mariusz BACZYŃSKI - Liceum Ogólnokształcące Żywiec,

Festiwal organizowany jest przez Akademię Techniczno – Humanistyczną z Bielska Białej, Wydział Artystyczny Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz Klub „śrubka” w Żywcu już od dziesięciu  lat. Inspirowani corocznym, dużym zainteresowaniem młodzieży, zwracamy się z propozycją zgłaszania Państwa uczniów do udziału w planowanych zajęciach do Klubu „śrubka”, podając w zgłoszeniu: imię i nazwisko ucznia, adres zamieszkania, szkołę/klasę do której uczęszcza oraz deklarację uczestnictwa w zajęciach (plastycznych – fotograficznych). Zgłoszenia przyjmujemy drogą telefoniczną, listownie, e-mailami (srubka13@op.pl) . Ilość miejsc dla uczestników działań – ograniczona.
Termin zgłaszania chętnych – 15 maja 2010 r.


Uniwersytet Śląski Cieszyn - ATH Bielsko - Biała

powrót

  ostatnia aktualizacja: 29.06.2019 19:49:06 Copyright ©2003-2006 Stowarzyszenie Kulturalne "prowincja"